Ödeme Onaylanması ve Siparişin Hazırlanması

Polotuning.net üzerinden verilen tüm siparişlerde alışveriş güvenliğinizi sağlamak amacıyla bir onay aşaması bulunmaktadır. Siparişinizi oluştururken tercih ettiğiniz ödeme şekline göre ilgili departmanımız siparişinizin onayını alır ve siparişiniz hızlı bir şekilde hazırlanma sürecine girer. Farklı ödeme şekillerinde siparişin hazırlanış süresi de farklılık göstermektedir.

Siparişin hazırlanma sürecleri;

* Havale / EFT ödemeli siparişlerde sipariş tutarının banka hesaplarımıza yansımasıyla,
* Kredi Kartı ile yapılan ödemeler ve PAYPAL ile verilen siparişlerde ödeme onayıyla.
* Kapıda ödeme siparişlerinde Polotuning.net müşteri hizmetlerinin sipariş teyidi ve neticesinde alınan onayla başlar.

Teslimat Süresi

Siparişinizin ödeme ve güvenlik onayının alınmasına müteakiben; 15:30'a kadar satın aldığınız ürünler için farklı bir tedarik süresi belirtilmemiş ise  Aynı Gün içerisinde kargoya verilir. Kargoya verilen ürünlerin teslimat süresi mesafeye bağlı olarak 1 ila 2 gün içerisinde değişmektedir.  Cumartesi günleri saat 13:00'ten sonra verilen siparişleriniz ödeme bilgisinin onayına müteakiben pazartesi günü verilmiş kabul edilir. Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

Sipariş Verirken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir ?

Ürünlerinizin zamanında ve eksiksiz olarak elinize ulaşması için siparişinizi vermeden önce dikkat etmeniz gereken bazı konular bulunmaktadır:

Ürün stokta mı ?

Web Sitemizde "Sepete At" Butonu Gördüğünüz Bütün Ürünler Stoklarımızda Mevcuttur ve aksi bir durum olmadığı sürece aynı Gün içersinde Kargoya Verilecektir

Teslimat ve Fatura Adresleri

Siparişleriniz sizin girmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilecektir. Teslimatların gecikmesindeki en sık karşılaşılan sebeplerden biri adres bilgilerinin yetersiz olmasıdır. Lütfen teslimat adresinizi tam ve eksiksiz olarak giriniz.